16 kwietnia 2019
--> Jak reagować na mowę nienawiści? --> Czego zabrania prawo, a przed czym nas broni? --> Jak pozytywnie budować swój wizerunek? Odpowiedzi na te pytania znajdą uczestnicy bezpłatnych warsztatów  poświęconych mowie nienawiści „Hejt nie wygra”. Warsztaty przeznaczone są dla  przedsiębiorców, ale także rodziców i młodzieży. Hejt nie wygra 11 maja 2019 r. (sobota) 15:00 - 17:00 Centrum E10, ul. Elektronowa 10, Warszawa Wstęp bezpłatny. Wymagana rejestracja. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.  FORMULARZ REJESTRACYJNY Pierwszą część spotkania poprowadzi Sławomir Matczak – dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz wykładowca akademicki. Przybliży on zagadnienia prawne, pokazując na co prawo pozwala, czego zabrania i jak reagować na mowę nienawiści. W drugiej części uczestnicy dowiedzą się jak pozytywnie budować swój wizerunek na lata. Opowie o tym Michał Nowak, specjalista w obszarze zarządzania kryzysowego oraz public affairs i komunikacji korporacyjnej.
16 kwietnia 2019
--> Jak reagować na mowę nienawiści? --> Czego zabrania prawo, a przed czym nas broni? --> Jak pozytywnie budować swój wizerunek? Odpowiedzi na te pytania znajdą uczestnicy bezpłatnych warsztatów  poświęconych mowie nienawiści „Hejt nie wygra”. Warsztaty przeznaczone są dla  przedsiębiorców, ale także rodziców i młodzieży. Hejt nie wygra 11 maja 2019 r. (sobota) 15:00 - 17:00 Centrum E10, ul. Elektronowa 10, Warszawa Wstęp bezpłatny. Wymagana rejestracja. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.  FORMULARZ REJESTRACYJNY Pierwszą część spotkania poprowadzi Sławomir Matczak – dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz wykładowca akademicki. Przybliży on zagadnienia prawne, pokazując na co prawo pozwala, czego zabrania i jak reagować na mowę nienawiści. W drugiej części uczestnicy dowiedzą się jak pozytywnie budować swój wizerunek na lata. Opowie o tym Michał Nowak, specjalista w obszarze zarządzania kryzysowego oraz public affairs i komunikacji korporacyjnej. Warsztaty odbędą się w sobotę 11 maja, w godz. 15-17 w Centrum E10 przy ul. Elektronowej 10 na Białołęce. Aby wziąć

 

 

 

FF. Financial Freedom.

Droga do wolności finansowej

 

Data: 20.05.2017

Czas trwania: 9.00-14.30

Miejsce: Aula Główna w Centrum e10, ul. Elektronowa 10, 03-219 Warszawa

 

Z Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że w Polce ponad pół miliona osób w wieku od 18 do 34 lat zmaga się z problemami finansowymi. Na koniec 2016 roku długi młodych Polaków sięgały 3,7 mld zł. Rosnące długi są najczęściej wynikiem niepłaconych alimentów, szybkich pożyczek gotówkowych oraz rachunków za usługi telefoniczne czy korzystanie z dostępu do internetu. Średnia zaległość młodego Polaka przekracza 7 tys. zł. W odpowiedzi na rosnącą skalę problemu Ethics. Szkoła Praktyków Biznesu przygotowała konferencję „FF. Financial Freedom. Droga do wolności finansowej”. Podczas wydarzenia będzie można poznać tajniki efektywnego planowania budżetu domowego czy otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące procesu wychodzenia z długów. Gośćmi konferencji będą eksperci, którzy na co dzień doradzają w kwestiach finansowych i biznesowych – m.in. Monika Sacewicz, Daniel Lewczuk i Krzysztof Jędrzejewski.

 

 

1100-768

 

Jak znaleźć lepszą pracę

Siła Lidera

Świadomoa Droga Zawodowa

 

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

 

MINIONE WYDARZENIA

Ethics w social mediach

Śledź profil Ethics. Szkoły Praktyków Biznesu i bądź na bieżąco!

Copyright ETHICS