18 października 2017

18.11.2017 r. Konferencja "Sukcesy i porażki w biznesie"

 

Henry Ford, Bill Gates, Walt Disney, Steve Jobs – znani ze swych osiągnięć na całym świecie. Dziś już nikt nie pamięta, że ich ogromny sukces poprzedzało pasmo dotkliwych porażek. To jednak one pozwoliły im dążyć do celu jeszcze odważniej.

-->  Czy trudności są niezbędne w drodze na szczyt?
-->  Jak strategicznie zaplanować prowadzenie działalności gospodarczej?
-->  Jak wyjść z długów?
-->  Jak dojść do wolności finansowej?

Odpowiedzi na te pytania padną podczas konferencji „Sukcesy i porażki w biznesie”.


 

Sukcesy i porażki w biznesie

18 listopada 2017 r. (sobota)
10:00 - 13:00
Centrum E10, ul. Elektronowa 10, Warszawa


Wstęp bezpłatny. Wymagana rejestracja.
Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

FORMULARZ REJESTRACYJNY: http://bit.ly/sukcesyrejestracja

 

 

Wiele firm, zarówno międzynarodowych korporacji jak i jednoosobowych działalności gospodarczych, na pewnym etapie napotyka na trudności. Niekiedy przeradzają się one w klęski ciężkie do udźwignięcia. Statystyki potwierdzają, że co trzecia młoda firma upada w ciągu pierwszego roku, a prowadzący ją przedsiębiorcy w efekcie wycofują się i odkładają marzenia o własnym biznesie. Ci, którzy mają jeszcze mniej szczęścia, pozostają na długie lata z długami rujnującymi ich życie.

Doświadczeni w biznesie gracze mówią, że jeśli się upada, to zawsze do przodu. „Fail fast” to strategia, dzięki której wynosząc z porażki odpowiednie wnioski, można powstać z niej zwycięsko. Pojęcie to jest także dobrze znane Krzysztofowi Jędrzejewskiemu i Danielowi Lewczukowi, prelegentom konferencji „Sukcesy i porażki w biznesie”, którzy na bazie swoich doświadczeń na co dzień doradzają w kwestiach biznesowych i finansowych.


- Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą najbardziej obawiają się porażek, tymczasem przytrafiają się one tym, którzy działają. Podczas konferencji przekażemy swoje wnioski wsparte latami doświadczeń w zarządzaniu zarówno firmami z ogromnym kapitałem jak i start-up’ami.– powiedział Daniel Lewczuk, Prezes Zarządu Executive Network Sp. z o.o..

 

Konferencja organizowana przez Szkołę Praktyków Biznesu dedykowana jest osobom zarządzającym w małych i dużych firmach, a także tym, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą.

- Nawet kiedy firma się rozwija, należy zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na wypadek porażki. Zamknięcie pierwszy raz inwestycji ze stratą jest jedną z ważniejszych lekcji w działalności gospodarczej. Trzeba dążyć jednak do tego, żeby ta lekcja nie była zbyt kosztowna. Warto korzystać z doświadczeń innych, a my chcemy się nimi dzielić. – dodał Krzysztof Jędrzejewski, dominujący udziałowiec Mostostal Zabrze SA, prelegent zbliżającej się konferencji.  


Jak unikać porażek i budować sukces na tych, których nie dało się ominąć? Jak wyjść z długów? Jak od zera dojść do wolności finansowej? Na te pytania znajdziemy odpowiedź już 18 listopada.   

 



Wstęp BEZPŁATNY. Wymagana rejestracja.
Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

ZAPISZ SIĘ I ZAREZERWUJ MIEJSCE: http://bit.ly/sukcesyrejestracja


 

Program

9:30 – 10:00   rejestracja uczestników
10:00 – 10:05  rozpoczęcie konferencji
10:05 – 11:00   Krzysztof Jędrzejewski – „Jak unikać porażek w działalności gospodarczej?”

- Jak strategicznie zaplanować prowadzenie działalności gospodarczej?
- Jak mądrze działać?  
- Jak wyjść z długów i czerpać z porażek?


11:00 – 11:20 Krzysztof Jędrzejewski – „Jak używać kredytów w działalności gospodarczej?”
11:20 – 11:30 przerwa
11:30 – 12:15 Daniel Lewczuk – „Jak osiągnąć sukces? Doświadczenia Anioła Biznesu”
12:15 – 12:55 panel dyskusyjny  z uczestnikami „Sukcesy i porażki w biznesie – droga do wolności finansowej”
(Krzysztof Jędrzejewski, Daniel Lewczuk, Michał Nowak)
12:55 – 13:00 zakończenie konferencji


 

Prelegenci:
 

Daniel Lewczuk, Prezes Zarządu Executive Network Sp. z o.o.

Jest przedsiębiorcą od 18 lat prowadzącym biznes w branży rekrutacyjnej (executive search). Inwestor w start-upach, mentor i anioł biznesu. Był współudziałowcem GoldenLine i inwestorem. W Polsce reprezentuje interesy STS Capital Partners, międzynarodowej firmy fuzji i przejęć. Ponadto, Daniel Lewczuk był członkiem Jury oceniającego potencjał polskich start-upów takich organizacji jak: Lewiatan Business Angels, Intell Business Challenge Europe, GSEA. Zasiadał i zasiada jako członek Rad Nadzorczych spółek giełdowych. Jest także autorem publikacji w prasie profesjonalnej biznesowej: Harvard Business Review, Bloomberg, Forbes,  Magazyn Sukces, Puls Biznesu, Businessman.pl.  Jako jeden z kilkudziesięciu ludzi na świecie przebiegł cztery pustynie, a swoje przeżycia opisał w książce "4 pustynie. Biegnij i znajdź własną drogę".

 

 

Krzysztof Jędrzejewski, dominujący udziałowiec Mostostal Zabrze S.A.



Jest przewodniczącym rad nadzorczych oraz głównym udziałowcem Mostostalu Zabrze SA, który notowany jest na warszawskiej giełdzie papierów wartościowych. Pieniądze – zarówno w działalności biznesowej jak i społecznej – są dla niego narzędziem do osiągania celów. Angażuje się w działalność licznych fundacji i organizacji charytatywnych. Podkreśla znaczenie wartości chrześcijańskich, zarówno w życiu prywatnym jak i w działalności biznesowej. Uważa, że odpowiedzialna firma powinna zarówno generować zyski, dbaćo rozwój pracowników, ale również nie zapominać o swoim otoczeniu. Wiele czasu poświęca pracy na rzecz osób wykluczonych społecznie.






PARTNERZY MEDIALNI: 




 

 

Ethics w social mediach

Śledź profil Ethics. Szkoły Praktyków Biznesu i bądź na bieżąco!

Copyright ETHICS